Oda yra gyva

Aš esu oda. Esu nuo tavęs priklausoma. Ką darai tu, sužinau aš. Kaupiu visą informaciją apie tave. Kartais tau turiu šį tą priminti: maitink mane! Maitink mane mano maistu.

oda yra gyva

Jei klausi, atsakau: maitinti rinkis natūralių ir eterinių „You & Oil“ aliejų derinius; gerai savijautai– natūralių eterinių „You & Oil KI“ aliejų mišinius. Šie kūriniai gerbia mano prigimtį: kiekviena sudedamąja dalimi įsiklauso, kas aš, ir veikia rūpestingai bei tiksliai. Juk aš esu oda ir viską jaučiu. Tavo santykis su pasauliu prasideda nuo manęs. Aš – tu. Jaučiuosi gyva, kai mudviejų santykis maitinantis. Maitinki mane ir leisk man gyventi visa jėga. Tu irgi taip gyvensi. Tu – aš.

Oda – gyvybinga ir jusli, dar ji kalba – už tave ir su tavimi. Tik ar moki ją išgirsti? Ji rodo, ką jauti, ką mąstai, kuo maitiniesi, kur gyveni ir kaip matai save. Oda – didžiausias tavo organas ir gyvas atspindys tavęs ir tavo aplinkos; oda yra svarbiausias apsauginis barjeras, saugantis mus nuo išorės veiksnių, oda taip pat atlieka rezorbcinę ir apykaitinę (šalinimo) funkcijas. Tad kodėl, kai žvelgi į veidrodį, odą matai lyg lopinėlį, kurį galima paveikti chemijos triumfu?

Maitinki odą ir leiski jai gyventi visa jėga.

Mums rūpi ne tik, kas vyksta odos paviršiuje, bet ir jos viduje. Gyvybingos ir stiprios odos pagrindas – jos gebėjimas išsaugoti drėgmę, o tai nulemta to, ar nesuardyta odos ląstelių veikla, ar ji geba pati sintetinti keramidus – gyvybingam odos barjerui svarbius lipidus (riebalus) – ir kitas aktyvias biologines medžiagas. Mūsų priemonių kūryba prasideda nuo odos ląstelės. Ir nuo svarbiausio įsitikinimo, kad odą reikia maitinti, ne veikti.

„You & Oil“ priemonių pagrindą sudaro ekologiški augalinių be eterinių aliejų ir augalų ekstraktų mišiniai. Turtingi riebalų rūgščių, į giliuosius odos sluoksnius patenkančių vitaminų ir veikliųjų medžiagų, būtinų epidermio lipidų ir membranų fosfolipidų sintezei, šie mišiniai sureguliuoja odos gyvybinius procesus ir padeda jai išsaugoti drėgmę, taip sulėtindami ir senėjimą. Eterinio aliejaus lašelyje – stipri koncentracija augalo sukauptų veikliųjų medžiagų, besiskverbiančių į giliausius odos sluoksnius ir padedančių pernešti veikliąsias medžiagas. Todėl ekologiški augalinių bei eterinių aliejų mišiniai – geriausias maistas tavo odai.

Sugrįžki į šį puslapį – jame nuolat dalysimės žiniomis apie odą ir mūsų priemones. Ir padėsime tau sukurti maitinantį santykį su sava oda.