Kaip valyti odą aliejumi

Siekiant palaikyti su oda sklandų pokalbį, nešvarumai yra didelis trikdis. Tik švari oda leidžia suprasti, kokios maitinamosios ar intensyvios priežiūros priemonės ją iš tikrųjų veikia. Todėl valyti odą – pamatinis etapas visoje odos priežiūros grandinėje. Odai esant užterštai, ji nepasisavina produktų, naudingos medžiagos nepasiekia giliųjų sluoksnių ir bet kokios priemonės tiesiog dusinamai sluoksniais apkloja odą.

kaip valyti oda aliejumi

Tik kaip atkurti odos švarą? Juk oda – ypatingas paviršius. Ji išskiria specifinį produktą – sebumą. Tai dermoje esančių riebalinių liaukų gaminami riebalai. Jie padeda saugoti drėgmę ir palaiko odos elastingumą. Sebumas nepralaidus vandeniui, todėl vien vandens pagrindo priemonėmis ar vandeniu plauti odą nepakanka.

Susimaišę su nešvarumais, odos išskiriami riebalai tampa kenksmingu balastu. Jam pašalinti reikalingas šio darinio prigimčiai artimas produktas. Chemijos moksle įrodyta – panašus tirpdo panašų, todėl odai nuodugniai išvalyti reikalingas aliejus. Jo cheminė struktūra leidžia tirpdyti porose įsisenėjusius nešvarumus ir pašalinti susikaupusius riebalų bei negyvų ląstelių darinius. Aliejus lyg magnetas surenka tai, kas odai nebereikalinga ne tik akiai matomuose paviršiuose, bet ir tolimose kertėse. Oda vėl gali kvėpuoti ir prisiminti savo natūralią būklę – švaros būklę.

maitinantis santykis

Pateikiame konkrečius žingsnius, kaip valyti veido odą aliejumi:

1. Užtikrinkite, kad veido paviršius švarus. Nuprauskite odą „You & Oil“ veido prausikliu.
2. Sudrėkinkite odą „You & Oil“ toniku ar vandeniu. Tai svarbus žingsnis, nes aliejus veikia tik kartu su vandeniu. Nesudrėkinus odos, susidaro klaidingas įspūdis, kad aliejus neįsigeria ir palieka riebumo, blizgesio žymes.
3. Užtepkite kelis lašus jūsų odos tipui tinkamo aliejaus. Išsausėjusiai – „Maitinimas ir gyvybė“, mišriai ar riebiai – „Maitinimas ir balansas“, brandžiai – „Maitinimas ir energija“. Pamažu pajusite, kiek konkretaus aliejaus mišinio reikia jūsų odai: dviejų, trijų ar penkių lašų.
4. Sukamaisiais judesiais 4–8 minutes masažuokite aliejų į odą. Per šį laiką aliejus lyg magnetas iš porų trauks nešvarumus. Jei jūsų oda mišri ar linkusi į riebumą, intensyviau masažuokite T zoną ir vietas, kur susidaro spuogai. Reguliariai jas masažuojant (3–4 kartus per savaitę), ilgainiui spuogų židiniai išnyks ir inkštirai nebesusidarys.
5. Nuvalykite odą „You & Oil“ veido prausikliu. Priešingu atveju nešvarumai liks ant odos.
6. Pamaitinkite odą. Patepkite veidą jūsų odos būklei tinkamu „You & Oil“ veido serumu – drėkinamuoju ar vitamininiu. Arba patepkite veidą drėkinamuoju kremu.
7. Kartokite odos valymo procedūrą reguliariai. Jei jūsų oda išsausėjusi ar brandi – valykite veidą aliejumi 2–3 kartus per savaitę; jei oda mišri, linkusi į riebumą, procedūra reikalinga dažniau – 3–4 kartus per savaitę.
8. Vėl pajuskite savo odą švarią.