Gydyti peršalimą prisilietimu

Kodėl dažniau sergame peršalimo ligomis prasidedant ir pasibaigiant žiemai? Būtent šiuo laikotarpiu staigiai keičiasi oro temperatūra ir jei mūsų garderobas nespėja reaguoti, organizmą verčiame sutraukti kraujagysles tam, kad išsaugotų šilumą, o to pasekoje sulėtėja kraujotaka ir sumažėja organizmo apsauga nuo bakterijų ir virusų.

gydyti persalima prisilietimu

Peršalimo ligomis dažniau serga mažyliai – taip kuriasi jų įgytas imunitetas (imunologinė atmintis). Stiprus imunitetas – sveikatos ir geros savijautos pagrindas. Vitaminų ir mineralų – ypač A, C, D ir cinko – turtinga mityba yra svarbi imuninei sistemai, taip pat reguliari, bet lengva mankšta, kuri suaktyvina naudingų imuninių ląstelių veikimą, higiena – rankų plovimas, nosies ertmių plovimas, paviršių valymas (tai, ko mokė mamos!), poilsis, buvimas gryname ore.

Medicina atkreipia dėmesį ir į emocinę savijautą – stebėki, kokios tavo mintys, koks tavo santykis su pasauliu ir savimi. Jis prasideda nuo odos: oda yra mūsų asmeninės planetos paviršius – didžiausias organas, per ją galime siųsti signalus imuninei sistemai. „You & Oil“ atveria galimybę kurti maitinantį santykį su savo organizmu ir sužadinti jo galias pačiam atkurti sveikatą, stimuliuojant veikliuosius kūno taškus bioaktyviais eterinių aliejų mišiniais „You & Oil KI“. Sukurti aromaterapijos specialistų, „You & Oil KI“ pasižymi sinergetiniu veikimu, kai vienas aliejus sustiprina kito aliejaus poveikį, todėl KI preparatai yra veiksmingesni už eterinius aliejus, išgautus iš vienos rūšies augalo.

gydyti persalima prisilietimu

gydyti persalima prisilietimu
gydyti persalima prisilietimu

Kaip naudoti:

Vaikams iki 1 metų: užlašinti 1-2 lašus ant vatos tamponėlio ir palikti nakčiai ant ant pagalvės krašto.
Vaikams iki 6 metų: 1-2 lašus įtrinti į pėdas prieš miegą.
Vaikams virš 7 metų ir suaugusiesiems: tepti po 3 lašus ant krūtinės ir nugaros viršutinės dalies, 3 kartus per dieną. Naudoti 1-3 savaites, vėliau daryti bent mėnesio pertrauką.

You & Oil KI pasižymi sinergetiniu veikimu.

gydyti persalima prisilietimu
gydyti persalima prisilietimu

Kaip naudoti:

2-3 lašais įtrinti kaklą gerklės srityje 3 kartu per dieną. Vartoti pagal poreikį. Tinka vaikams nuo 3 metų.

gydyti persalima prisilietimu
gydyti persalima prisilietimu

Kaip naudoti:

1–2 lašus užlašinti ant piršto ir ištepti vidines šnervių sieneles 3-4 kartus per dieną. Vartoti pagal poreikį. Tinka vaikams nuo 6 metų.

gydyti persalima prisilietimu
gydyti persalima prisilietimu

Kaip naudoti:
Tinka ir kūdikiams, ir suaugusiems. Po 3-4 lašus švelniai įmasažuoti į viršutinę krūtinės ir nugaros dalį, 3 kartus per dieną. Vartoti 5 dienas. Prieš miegą galimą įtrinti pėdas.

gydyti persalima prisilietimu

Kaip saugiai naudoti eterinių aliejų mišinius?

Eterinis aliejus – stiprus augalo syvų koncentratas. Eterinių aliejų mišinio negalite naudoti, jei esate alergiškas kuriam nors augalui priemonės sudėtyje, todėl svarbu perskaityti sudėtį. Priemonę patikrinti galite atlikdami toleravimo testą ant alkūnės linkio arba vidinės riešo pusės ir jei nepastebėjote alerginės reakcijos – priemonę naudokite, kaip nurodyta jos instrukcijoje.
Jei pastebėjote šalutinį poveikį – nutraukite priemonės vartojimą ir kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Apie aromaterapiją bei „You & Oil KI“ eterinių aliejų mišinius skaitykite mūsų rubrikoje