Globojantis prisilietimas

Oda – didžiausias mano jutimo organas, per ją galiu siųsti signalus imuninei sistemai. Naudojuosi šiuo santykiu, todėl esant negalavimui stimuliuoju veikliuosius kūno taškus bioaktyviais eterinių aliejų mišiniais „You & Oil KI“, kurie sužadina organizmo galias pačiam atkurti sveikatą.

globojantis prisilietimas

„Prevencinė medicina – tai ateities medicina, o aromaterapija – viena iš svarbiausių jos sričių“, – ištrauka iš Maggie Tisserand knygos „Aromaterapija moterims“ (Aromatherapy for Women). Natūralūs eteriniai aliejai yra skvarbios ir itin aktyviai veikiančios farmakologinės medžiagos, todėl ir mažas eterinio aliejaus lašelis labai veiksmingas bei vertingas. Mokslas jau įrodė eterinių aliejų galias neutralizuoti ligų sukėlėjus (virusus, bakterijas, grybelius). Tačiau, kitaip nei dauguma cheminių vaistų, tinkamai vartojami eteriniai aliejai veikia subtiliai, neišbalansuodami mūsų jautrios imuninės sistemos. Todėl aromaterapija, kaip tausojantis, o dažnai – pranašesnis, gydymo būdas, yra įteisinta daugelyje šalių – netrukus tai turėtų įvykti ir Lietuvoje.

Prevencinė medicina – tai ateities medicina, o aromaterapija – viena svarbiausių jos sričių.

Kurki maitinantį, stiprinantį santykį su savo kūnu, jo gyvybingumo ir sveikatos jėga. Aromaterapijoje itin svarbu asmenybė, jos intencijų, charakterio ir minčių įtaka – eteriniai aliejai subtiliai veikia ir mūsų proto bei emocines būsenas. Aromaterapija leidžia save pažinti nuodugniau, todėl ją vadiname gydančiu prisilietimu – tai žinių, gamtos galių, sąmoningumo ir meilės prisilietimas.
Oda – didžiausias tavo jutimo organas, per ją gali siųsti signalus imuninei sistemai. Atveriame galimybę naudotis šiuo santykiu, sužadinti organizmo galias pačiam atkurti sveikatą, stimuliuojant veikliuosius kūno taškus bioaktyviais eterinių aliejų mišiniais „You & Oil KI“. Sukurti aromaterapijos specialistų, „You & Oil KI“ pasižymi sinergetiniu veikimu, kai vienas aliejus sustiprina kito aliejaus poveikį, todėl KI preparatai yra veiksmingesni už eterinius aliejus, išgautus iš vienos rūšies augalo.
Eteriniai aliejai įsisavinami per odą arba įkvėpus. „You & Oil KI“ siūlo stimuliuoti tam tikrus kūno taškus prisilietimu ir lengvu įtrynimu – taip pažadinsite organizmo vidinius resursus. Kiekvienas taškas žymi tam tikrą kraujagyslių tinklą, po kurį veikliosios medžiagos pasiskirsto ir veikia tik ten, kur reikia. Eteriniai aliejai paspartina deguonies patekimą į organizmo ląsteles, todėl pagerėja medžiagų apykaita, organizmo regeneracijos procesai. Tai padeda žmogui nesusirgti, o susirgus – greičiau pasveikti.
„You & Oil KI“ – globojantis prisilietimas. Visus preparatus rasite čia.
Sugrįžki į šį puslapį – jame nuolat dalysimės žiniomis apie aromaterapiją bei mūsų priemones.