Gamtos pagalba vaikams nuo streso

Vaikų emocinė būklė reikšminga jų raidai ir labai priklauso nuo vaikų artimiausios aplinkos stabilumo, nuo saugumo pojūčio. Vaikai patiria stresą, kai barasi tėvai, kai jaučia meilės ir dėmesio stoką. Stresą vaikams kelia ir dideli pokyčiai, ypač tokie, kurie reiškia saugumo praradimą, atskyrimą nuo tėvų, pavyzdžiui, darželio etapo pradžia.

maitinantis santykis

Nuolatinis stresas sukelia hormoninių pokyčių: organizme padaugėja streso hormonų adrenalino, noradrenalino ir kortizolio, padidėja kitų biologiškai aktyvių medžiagų koncentracija. Dėl ilgalaikio streso nukenčia visi organai, o tai turi reikšmės imunitetui. Galimi streso padariniai – susilpnėjusi imuninė sistema, sumažėjęs atsparumas infekcinėms ligoms. Tai sukelia ir emocinių sutrikimų, tokių kaip nemiga, nevalingas šlapinimasis naktimis, nesugebėjimas susikaupti.

YOU & OIL KI siūlo mažiesiems profilaktinę augalinę terapiją, kuri gali padėti išvengti didesnių problemų ateityje.

 

 

KI NERIMAS. Jeigu mažylis tik pradeda lankyti darželį ir nenoriai jame lieka, jaučia nerimą vien nuo minties, kad reikės ten eiti ir būti paliktam, rekomenduojama iš ryto vaikui į pėdas ir / ar ties saulės rezginiu švelniai įmasažuoti 3–4 lašus mišinio KI NERIMAS. Kamparinių medžių ir kvapiųjų mairūnų eteriniai aliejai turi raminamą poveikį, laukinių mirų eterinis aliejus suteikia energijos ir kelia nuotaiką. Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus (Ylang Ylang) atpalaiduoja, šalina įtampą, nerimą, pyktį ar baimę.

 

 

 

KI SUTRIKĘS MIEGAS. Dėl patirto nerimo bei streso labai suprastėja ir vaikų miego kokybė. Vaikų miegas – svarbus vystymosi etapas: miegant formuojasi atmintis, vyksta kiti svarbūs procesai. Todėl vaiko miego kokybė – tolygu stabili mažylio nervų sistema ir vystymasis. Gerai išsimiegojusio ir pailsėjusio vaiko nuotaika bus geresnė, sustiprės imuninė sistema. KI SUTRIKĘS MIEGAS – tai ekologiškų eterinių aliejų mišinys, rekomenduojamas, kai vargina nemiga, sunku užmigti dėl patiriamos įtampos, nerimo ar dirglumo. Eterinių aliejų mišinyje esančios biologiškai aktyvios medžiagos ramina, atpalaiduoja. Jos didina melatonino kiekį smegenyse, kuris yra tiesioginis neuromediatorius, atsakingas už miego pradžią ir kokybę. Reikėtų 30 minučių prieš miegą vaikui į pėdas ir / ar ties saulės rezginiu švelniai įmasažuoti 3–4 lašus mišinio. Tinka ir vaikams iki 3 metų.

 

 

KI ŠLAPINIMASIS. Dažnai dėl patiriamo nerimo ir streso vaikai pradeda naktimis šlapintis į lovą. KI ŠLAPINIMASIS – tai ekologiškų eterinių aliejų mišinys, rekomenduojamas, kai vaikas nevalingai šlapinasi naktimis. Eterinių aliejų mišinyje esančios biologiškai aktyvios medžiagos padeda atpalaiduoti šlapimo pūslės lygiuosius raumenis, pasižymi antidiuretiniu poveikiu, o gama–amino sviesto rūgštis (GABA) yra būtina nervų sistemos veiklai. GABA, veikdama kaip neuromediatorius, slopina neuronų aktyvumą, reguliuoja impulsų pralaidumą, todėl pasižymi raminamu poveikiu, padeda labiau atsipalaiduoti miego metu. Vakare vaikui į pėdas ir / ar ties saulės rezginiu švelniai įmasažuokite 3–4 lašus mišinio. Tinka ir vaikams iki 3 metų.

 

 

KI KONCENTRACIJA.Dėl patiriamo streso ir nerimo vaikai praranda budrumą ir jiems sunkiau sekasi susikaupti. Koncentracijos stokai įveikti siūlome ekologiškų eterinių aliejų mišinį KI KONCENTRACIJA – šis tinka, kai kamuoja išsibalškymas, sunku susikaupti ir išlaikyti dėmesį. Eterinių aliejų mišinyje esančios biologiškai aktyvios medžiagos ramina, atpalaiduoja bei aktyvina smegenų veiklą, padeda susikoncentruoti. Jis tinka vaikams nuo 6 metų. 2–3 lašus mišinio reikėtų vaikui švelniai įmasažuoti ties saulės rezginiu ir riešų vidinėse pusėse.